24/7 CUSTOMER SERVICE +90 538 892 1405 - 0850 346 5565

İstanbul- Bodrum Transferi ve Turlarımız 1.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Transfer Direction

Airport

Transfer Point

Passengers

Passengers
CONTINUE

Baby/Child Seat

 

HOMEPAGEBLOGİstanbul- Bodrum Transferi ve Turlarımız 1.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul- Bodrum Transferi ve Turlarımız 1.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla

BODRUM SİZİ ÇAĞIRIYOR…

İnsanların Bodrum’a âşık olduğu var. Bodrum her anı dolu dolu bir tatil ve gezi deneyimi yaşamak isteyenler için kesinlikle en doğru destinasyonlar dan biri ve tüm bu özellikleri ile sizi kendine çağırıyor.

Sımsıcak havası, berrak denizi ile yıllarca vazgeçilemeyecek bir yer. Bodrum’un her yeri ayrı bir güzel kesinlikle günümüzde birçok festival ve konsere ev sahipliği yapmaktadır. Gün batıma doğru gidip eşsiz Bodrum manzarası eşliğinde gün batımını seyredebilirsiniz.

Popüler ve doğa harikası plajları, huzur veren doğası, eğlenceli gece hayatı, müzeleri ve tarihi dokusu sayesinde yerli ve yabancı turistler için unutulmaz bir tatili mümkün kılıyor.

Gezilecek yerler listesinin ilk sırasına tabi ki ilçenin simgesi olan Bodrum Kalesi ve çoğu kişinin gözden kaçırdığı Halikarnas Mozolesi aslında Bodrum’un ev sahipliği yaptığı en önemli tarihi yerlerden biri çünkü mozole antik dünyanın yedi harikası arasında sayılıyor

Bodrum’da Klasik çağdan günümüze kadar ulaşabilen tek yapı olan Antik Tiyatro, Anadolu’nun en eski tiyatroları arasında yer alıyor. Myndos Antik Kent‘inden kalan denizin içindeki Kral Yolu‘ndan yürüyerek adaya ulaşabilirsiniz.

Keyifli ve huzurlu vakit geçirebileceğiniz Tavşan Adası’na denizin içinden yürüyerek ulaşılabiliyor olması da eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Ege mutfağının dillere destan tatlarını duymamış olan yoktur diye düşünüyoruz ve Bodrum da Ege mutfağının en güzel örneklerini tadabileceğiniz bir yer.

Şimdi rezervasyon yapmak ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM: 08503465565

WHATSAPP: 05388921405

MAİL: info@ayserentransfer.com

Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

FOLLOW US
Don't forget to follow us on social media sites
TÜRSAB
WhatsApp