24/7 CUSTOMER SERVICE +90 538 892 1405 - 0850 346 5565

İstanbul- Çeşme Transferi ve Turlarımız 1.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Transfer Direction

Airport

Transfer Point

Passengers

Passengers
CONTINUE

Baby/Child Seat

 

HOMEPAGEBLOGİstanbul- Çeşme Transferi ve Turlarımız 1.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul- Çeşme Transferi ve Turlarımız 1.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Egenin İncisi Çeşme

Ege’nin incilerinden Çeşme, kendine özgü mimarisi, tarihi ve doğal güzellikleri, gastronomik deneyimler sunan zengin mutfağı, otları, enginarı, altın sarısı renkli kumsalları, termal kaplıca kaynakları, sörf merkezleri ve her biri markaya dönüşen köy ve kasabalarıyla Türkiye‘nin en önemli tatil merkezlerinden.

Yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Çeşme, ünü Türkiye sınırlarını aşan, konsept butik otelleri ve renkli gece hayatıyla Alaçatı, Türkiye’nin en popüler plajlarından birine sahip olan Ilıca, Ildır, Şifne, Germiyan gibi köyleriyle çok sayıda alternatif gezi rotası sunuyor.

Çeşme ilçe merkezi, ziyaretçilerin büyük bölümünün zaman geçirdiği tarihi ve doğal güzellikleriyle özellikle yaz aylarında tıklım tıklım olan bir tatil destinasyonu.

Çeşme, Türkiye’nin en zengin termal kaplıca kaynaklarına sahip bir bölgede yer alıyor. Çeşme Ilıcalarının yanı sıra Şifne (Residere) Kaplıcaları, Şifne Körfezi üzerindeki yarımadada termal suları ve çamuruyla şifa dağıtan bir merkez.

Özellikle Alaçatı’da yer alan cumbalı taş evleri, lüks butik otelleri, mavi rengin hakim olduğu Ege esintili sokakları ve konsept mekanları ile her geçen gün yükselmeye devam ediyor.Denizi, titreten rüzgarı sayesinde rüzgar sörfü meraklılarına özellikle Alaçatı’da güzel bir imkan sunuyor. Her ne olursa olsun Çeşme görülmeyi ve keşfedilmeyi hak ediyor.

Şimdi rezervasyon yapmak ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM: 08503465565

WHATSAPP: 05388921405

MAİL: info@ayserentransfer.com

Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

FOLLOW US
Don't forget to follow us on social media sites
TÜRSAB
WhatsApp