24/7 CUSTOMER SERVICE +90 538 892 1405 - 0850 346 5565

İstanbul - Uludağ Transferi ve Günlük Turlarımız 900 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sizleri Bekliyor

Transfer Direction

Airport

Transfer Point

Passengers

Passengers
CONTINUE

Baby/Child Seat

 

HOMEPAGEBLOGİstanbul - Uludağ Transferi ve Günlük Turlarımız 900 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sizleri Bekliyor
İstanbul - Uludağ Transferi ve Günlük Turlarımız 900 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sizleri Bekliyor

ULUDAĞ’DA SERİNLEMEK

Türkiye’deki birkaç doğa ve kış sporların merkezinden biri. Ama sadece kayak turizmi ile kısıtlamayalım, çünkü Uludağ çok daha fazlasına sahip.  Uludağ kış aylarında ayrı bir keyif verirken yaz aylarında da apayrı bir doğa sunuyor sizlere. Gezmek, kafa dinlemek ve sıcaktan uzaklaşmak için çok sayıda noktası var. Uludağ orman içi yürüyüş parkurları ile de yürüyüş severlerin tercih ettiği yerlerden. Uludağ’da yaz mevsimi bizce kış sezonundan çok daha keyifli. Görülecek yerleri ve buraları gezerken görünen manzaralar mükemmel.

Uludağ Milli Parkı zengin flora ve faunasına tek kelimeyle hayran kalacağınız Uludağ Milli Parkı’ndaki bitki ve hayvan topluluklarını inceleyebilirsiniz. Uludağ’da gezilecek yerler listesinin ilk sıralarında gelen Softboğan Şelalesi’ne giderek Bursa Ovası’nın tüm görkemine kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Yemyeşil bir alanda yer alan Softboğan Şelalesi’ndeki küçük göllerin çevresinde dilediğinizce dinlenebilirsiniz. Softboğan Şelalesi dört yanı doğal güzelliklerle çevrili enfes bir yer. Yazın kuruyan, bahar aylarında ise kartpostal tadında görüntüler sunan Kara Göl, Aynalı Göl, Kilimli Göl, Koğuk Dere, Heybeli Göl, Buzlu göl ve Çayır Dere oluşmak üzere toplamda 7 gölden oluşan Sirk Gölleri’ni görmeden Uludağ’dan ayrılmamanızı öneriyoruz.

Türkiye’nin en önemli buzul göllerinden biri olan Buzlu Göl’de harika kareler yakalayabilir, Karataş Tepeleri üzerinde konumlanan Buzlu Göl dört mevsim ziyaret edebileceğiniz bir yer.

Şimdi rezervasyon yapmak ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM: 08503465565

WHATSAPP: 05388921405

MAİL: info@ayserentransfer.com

Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

FOLLOW US
Don't forget to follow us on social media sites
TÜRSAB
WhatsApp